Douro: het koninkrijk van Port en grote rode wijnen

Quinta da Levandeira is gevestigd in de Cima Corgo, de centrale vallei van de Douro en het meest gerenommeerde deelgebied voor Port in Noord-Portugal. De steile hellingen langs de rivier de Douro, met hun arme schist-bodems, zijn het decor voor wijnen van grote concentratie en karakter.

Port én droge wijnen

Quinta da Levandeira maakt zowel klassieke Tawny Port als droge rode en witte wijnen onder het label DR. De rode wijnen zijn gemaakt van de typische Douro-rassen Touriga Nacional, Touriga Franca en Tinta Roriz — krachtig, vol rijp donker fruit met een mooie structuur. De witte DR Branco is gemaakt van Rabigato, Malvasia Fina en Viosinho: fris en aromatisch met peer, meloen en citrus.

Quinta da Levandeira is onderdeel van Agri Ronçao

Het domein behoort tot Agri Ronçao en combineert de porttraditie van de Douro met de groeiende kwaliteit van droge Douro-wijnen. Bekijk alle wijnen van Quinta da Levandeira →

Bekijk ook onze andere wijnmakers.